г. Тула ул. Епифанская, 54

icon10

Робототехніка LEGO

Про курс:

Віквід 7 до 14 років

Тривалість6 місяців.

Розклад занятьП'ятниця 16.30, 2 академічні години

Вартість2160 грн.

Створити свого робота і навчити його рухатися?!

Комп’ютерна Академія ШАГ представляє захоплюючий освітній курс — «Робототехніка LEGO» практичний курс для дітей 12-14 років. Діти самостійно освоюють основи робототехніки, створюють прості діючі моделі. На заняттях вони працюють в командах. Вони моделюють і програмують моделі, проводять дослідження і змагання між своїми роботами.

 

Чого навчають на курсі «Програмування роботів»?

Під час навчання діти дізнаються, що таке роботи, як вони працюють, з чого складаються. Що таке програма і для чого вона потрібна, як працюють батарейки, мотори, датчики. Починають вивчати базові навички програмування і конструювання. Програмують їх на виконання різних завдань. Влаштовують змагання і бої.

 

Як проходить навчання?

Найефективніший метод навчання — навчання під час гри. Курс побудований в ігровій формі, дуже багато творчих завдань, змагань між роботами і їх винахідниками. Метод навчання дозволяє освоювати складні технічні дисципліни в захоплюючій і легкій формі. Крім того, отримані знання допоможуть дитині в його навчанні в школі. Навчання проходить в спеціальному навчальному класі.

 

Що курс «Програмування роботів» дасть вашій дитині?

Курс розвиває логічне мислення, вміння спостерігати і аналізувати отриману інформацію. Виробляє звичку завжди ставити собі питання «що я роблю», «навіщо я це роблю» і «як я це роблю». Під час навчання діти вчаться спілкуватися, працювати в командах, презентувати свої роботи. Розвивається словниковий запас, дитина вчиться висловлювати свої думки, пояснювати складні завдання. Дитина вчиться наділяти інтелектом своїх роботів і використовує їх для вирішення різних завдань, які є вправами по курсам: математика, фізика, природничі науки і розвиток мови. Вчиться аналізувати отримані результати і шукати нові рішення.

Записатися

Ім'я та прізвище*
Телефон*
E-mail*

Про курс:

Віквід 7 до 14 років

Тривалість6 місяців.

Розклад занятьП'ятниця 16.30, 2 академічні години

Вартість2160 грн.

Обратный звонок

А хотите ознакомиться с набором демонстрационных электронных уроков полустационара?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения